Bankas konti

Euismod rhoncus, nec sit auctor non. Nibh velit eleifend fermentum pulvinar. Euismod rhoncus, nec sit auctor non. Nibh velit eleifend fermentum pulvinar.
atvērt kontu

Pirmais solis līdz uzņēmuma reģistrācijai

Arī pieejams attālināti. Atveriet un lietojiet maksājumu kontu ar pamatfunkcijām. Nodrošinām iespēju fiziskai personai – Eiropas Savienības rezidentam atvērt un lietot pamatkontu, kas ietver šādu pamatpakalpojumu saņemšanu: maksājumu konts EUR valūtā, internetbanka un citi bankas pamatpakalpojumi.

uzzināt vairāk

Depozīta izvietošana attālināti

Risinājums jūsu papildu ienākumiem no likvīdajiem resursiem. Depozīta konts vienkāršā veidā papildina jūsu Norēķinu kontu. Pārvietojiet summu, ko vēlaties turēt depozītā, un saņemiet augstākas procentu likmes

UZZINĀT VAIRĀK

Pagaidu konts

Jauna uzņēmuma reģistrācijai pagaidu konts ir noderīgs finanšu aktīvu uzglabāšanai uzņēmuma statūtkapitāla izveides posmā. Šis ir atskaites punkts uzņēmuma dibināšanai. Ir iespējama konta atvēršana attālināti.

UZZINĀT VAIRĀK

Depozīta izvietošana attālināti

Arī pieejams attālināti. Apskatiet mūsu īpašo piedāvājumu termiņdepozītam ar procentu likmi līdz 1,11%.

UZZINĀT VAIRĀK

Bankas konti privātpersonām

Ērta konta atvēršana attālināti. Vienkāršs un drošs bankas konts. Šis konts ļauj jums ātri un ērti pārvaldīt ienākumus, maksājumu darījumus dažādās valūtās, kā arī veikt valūtas konvertēšanu. Visi finanšu darījumi Internetbankā vai mobilajā tālrunī. 

Bankas konti biznesam

Ērta konta atvēršana attālināti un ātra ikdienas bankas darījumu apstrāde. Šis konts ideāli atbilst jebkāda veida bankas transakciju veikšanai, tai skaitā maksājumiem un investīcijām. Tas nodrošina pieeju arī citiem produktiem.